Szerencse: 12 milliót nyert egy gyöngyösi fogadó a foci eb-nek köszönhetően
A 26. hét első felében – a hétfőtől szerdáig terjedő időszak során – érvényben lévő tippmix-, és tippmixpro-kínálat legmeghatározóbb eseményei természetesen a labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntői voltak.
Zseniális módon megalkotott tippsorból nem volt hiány az általunk vizsgált időszak során, így a legügyesebb fogadóknak szentelt szekciónk kívánkozik írásunk élére, kezdve egy gyöngyösi tippmix-játékossal, aki 2-es kötését 200 forintos téttel, azonnal hatszor is átfuttatta a terminálon, amivel végül 6x2 000 000, azaz összesen 12 millió forintos kifizetést regisztrált.
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Egy budapesti tippmix-fogadó szintén 200 forintos téttel bocsátott játékba 2-es kötését, méghozzá rögtön három alkalommal, amely makulátlanságából fakadóan 3x2 000 000 forintos, tehát összesen 6 millió forintos kifizetést eredményezett.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Egy gyulai sportfogadó 100 forintos alaptéttel, 900 forintos össztéttel állította össze 2/6-os kombinációját, ami tökéletességéből fakadóan végül 4 millió 818 ezer forintos nyereményt jelentett számára a *-gal jelölt kötéstiltások ellenére is.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes
Egy nyíregyházi tippmix-fogadó is a horvát – spanyol, valamint a francia – svájci párharcok bizonyos fogadási lehetőségeiből álmodta meg 2/8-as kombinációját – *-gal jelölt kötéstiltásokat is tartalmazva –, amelynek feladásakor 50 forintos alaptétet, 800 forintos össztétet kockáztatott. Ugyan két rontott tipp is szerepelt szelvénysorán, ennek ellenére is 2 millió 409 ezer forintos kifizetésnek örülhetett.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 19,00 Vesztes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 20,00 Vesztes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes
Egy budapesti tippmix-játékoshoz köthető az egyik legszemfülesebb élő szelvény megalkotása, hiszen 1 500 forintos téttel megálmodott 3-as kötését kétszer is játékba adva 2x355 081 forintot, vagyis összességében 670 162 forintot nyert.
Labdarúgás Szputnyik Recsica – Vityebszk (Élő) 1X2 Szputnyik Recsica 9,25 Nyertes
Labdarúgás Rosztov – Rjazany (Élő) (Női) 1X2 Döntetlen 3,45 Nyertes
Labdarúgás Vittsjö – Djurgarden (Élő) (Női) 1X2 Djurgarden 7,00 Nyertes
A TippmixPrón is jelentős nyereményekre tettek szert a hétfői eb-nyolcaddöntőkre szemfüles tippeket leadó játékok. Az egyik tippmixpro-fogadó „Pontos végeredmény” piacokból megalkotott 2-es kötését adta fel 100 forintos téttel, mindjárt hatszor is, így a 3-3-as döntetlenek révén 6x1 000 000, tehát mindent figyelembe véve 6 millió forintos számlagyarapodást regisztrált.
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország - Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Egy másik internetes sportfogadó is elégedett lehetett szelvényével, ugyanis 100 forintos tétre 1 millió 102 ezer 500 forintos nyereményt jegyzett 2-es kötésével.
Labdarúgás Franciaország - Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes
Nem meglepő, hogy a tippmix-, és tippmixpro-kínálatok legtöbb kifizetett nyereményét tömörítő rangsorunk számai között is kiemelkedő adatokat találunk, kezdve a Franciaország – Svájc csatával, ami 648,52 millió forintos kifizetést generált – a kiegészítő lehetőségek révén nyert összegeket is figyelembe véve. A Horvátország – Spanyolország nyolcaddöntő 553,46 millió forinttal gazdagította a jól tippelőket, az Anglia – Németország csúcsrangadó pedig 174,28 millió forintos nyereménnyel járt együtt. A Svédország – Ukrajna eb-ütközet közel 170 millió forintos kifizetéssel párosult, miközben élbolyunkat egy wimbledoni teniszmérkőzés, az F. Tiafoe – V. Pospisil összecsapás teszi teljessé, majdnem 56 millió forintos nyereményével.
Az Európa-bajnokság egyenes kieséses szakaszának mérkőzései a legnépszerűbb Tippmix-, és Tippmixpro-események toplistáján sem találtak legyőzőre. A Franciaország – Svájc párosítás 1 millió 35 ezer 239 fogadáskötést generálva végzett az élen, alig megelőzve az 1 millió 24 ezer 145 szelvényen feltűnő Anglia – Németország derbit. A Svédország – Ukrajna nyolcaddöntő 1 millió 13 ezer 675 fogadással járt együtt, miközben a Horvátország – Spanyolország találkozó 960 ezernél is többször sarkallta tippelésre a fogadókat. egy norvég bajnoki zárja rangsorunkat, ugyanis a Rosenborg – Haugesund mérkőzés majdnem 286 ezer fogadáskötéssel járt kéz a kézben.
Az Európa-bajnoki nyolcaddöntők talán legparázsabb párosítását, az Anglia – Németország (2:0) összecsapást választottuk kiemelt eseménynek is, amely kapcsán az „1X2” piacra tett tippek 33 százaléka volt nyertes, 2,46-os nyereményszorzó mellett.
A „ki jut tovább?” fogadási lehetőségre tippelők között már a játékosok 57 százaléka remélte Anglia 8 közé kerülését, amelyért 1,77-es odds járt, míg a „Büntetőlap-szám 4,5” sorra fogadást kötők 86 százaléka örülhetett 2,78-as szorzónak. A fogadók 99 százalékos találati arányt jegyeztek a „2. félidő – Gólszám 1,5” piacon, ahol a jó megérzésért 2,13-as nyereményszorzó volt a jutalom.
Fogadási érdekességeket nem kezdhetjük mással, mint az eb eddigi legőrültebb napján, a hétfőn letudott nyolcaddöntőkkel, amelyek mindegyike 3-3-as eredménnyel zárult a rendes játékidő lefújásakor. Először a Horvátország – Spanyolország mérkőzésen alakult ki a 3-3-as döntetlen, miután a horvátok 1-3-as hátrányból tudtak egyenlíteni: a beérkezett tippek 25 százaléka várt „remit” az „1X2” piacon, 3,80-as szorzóért.
A rendes játékidőt követően már csak spanyol gólokat láthattak a nézők Koppenhágában, ráadásul rögtön kettőt, így végül 5-3-ra győztek Moratáék a hosszabbításban, ami a „Ki jut tovább?” fogadási soron majdnem 23 ezer tippet varázsolt helyessé, 1,27-es oddsért.
A Franciaország – Svájc mérkőzés is rendkívül változatos volt, Svájc szerzett vezetést, majd Franciaország vezetett 3-1-re is, hogy végül mégis 3-3 álljon az eredményjelzőn 90 perc elteltével. A tippek 12 százaléka várt ikszet 3,75-ös nyereményszorzóért, míg a „Mérkőzés alakulása” piacon a helyes tipp („Vendég szerzi az 1. gólt és döntetlen”) 9,00-s oddsot is érhetett. A 2. félidő egészen szenzációsan alakult, hiszen 3 francia gólt követően 2 svájci találat is született, így a „2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt?” fogadási sorra beérkezett tippek 100 százaléka lett jó, 3,65-ös szorzó mellett.
Kedden a Svédország – Ukrajna találkozó is hosszabbításba torkollt, ahol a végkimenetelre leadott tippek közül majdnem 90 ezer várt ikszet, 3,20-as oddsért. Már az első félidőben megtörtént a gólváltás, így az „1. félidő – 1X2” fogadási során kötött tippek 76 százaléka volt tökéletes 1,97-es szorzóért. Az ukránok vezető gólját Zinchenko, az egyenlítő találatot pedig Forsberg szerezte: az ukrán gólja 9,00-s, a svédé pedig 4,00-s oddsot ért. A találkozó végül a hosszabbítás utolsó perceinek egyikében eldőlt, méghozzá az ukránok javára, így a „Lesz hosszabbítás+Lesz gól a hosszabbításban?” sorra tett fogadások 99 százaléka párosult 4,70-es szorzóval.
Argentína egy 4-1-es, Bolívia fölött aratott sikerrel zárta a Copa America csoportkörét, többek között Messi duplájának is köszönhetően - az argentin zseni góljában bízók 1,60-as oddsnak örülhettek. A „Hendikep 1:0” piacon a legalább kétgólos argentin sikerben reménykedők (a tippek 63 százaléka) 1,35-ös szorzót jegyeztek. Az első félidőben 3, míg a másodikban 2 gól született, így a „Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz?” piac helyes kimenetele az „Igen” lett – a tippek 98 százalékának ez 2,98-as nyereményszorzót ért.
Uruguay a 2. helyen végzett az A csoportban, ugyanis Paraguay-t 1-0-ra tudta legyőzni, ami a végkimenetelre kötött fogadások 72 százalékát tette helyessé, 1,83-as oddsért. A győztes találatot Cavani szerezte büntetőből (a támadó gólja 3,00-s szorzóval járt együtt), a „Pontos végeredmény” fogadási sor helyes tippje („Uruguay 1:0”) pedig 4,55-ös nyereményszorzót jelentett.
Az őrült mérkőzéseket hozó hétfői Eb-nyolcaddöntők a legmagasabb nyerő oddsok között is főszerepet követlenek maguknak. A Horvátország – Spanyolország párosítás „Pontos végeredmény” piacának nyertes tippje („Döntetlen 3:3”) ugyanúgy 100,00-s szorzót jelentett, mint a Franciaország – Svájc Eb-csata „1X2 + Gólszám 4,5” sorának tökéletes megérzése („Döntetlen és több”).
A Copa America A jelű csoportját Argentína válogatottja nyerte, amit az ezen outright fogadásra tippelők 98 százaléka várt. Lionel Messiék csoportelsőségéért 1,63-as volt a legmagasabb, 1,05-ös pedig a záró odds.
Fucsovics Márton Wimbledonban letudott mérkőzései kiemelt figyelmet kaptak a magyar eseményekre fogadni kívánók körében. Legjobb férfi teniszezőnk előbb az olaszok szupertehetségét, Sinnert múlta felül 4 játszmában (a találkozó nyertesére kötött 16 755 tippből 3 247 ért 2,57-es nyertes szorzót), majd a 2. fordulóban a cseh Vesely 6:3, 5:4-es Fucsovics-előnynél feladta a mérkőzést (a 22 794 tipp 92 százaléka párosult 1,60-as oddsszal). Babos Tímea számára gyors véget ért a füves pályás Grand Slam-torna egyéni viaskodása, hiszen az orosz Blinkovától 2 játszmában kapott ki (a 12 636 tippből 10 042 járt együtt 1,57-es nyereményszorzóval).
Az FTC labdarúgócsapata folytatta felkészülését a 2021/22-es évadra, méghozzá egy DAC elleni 1-0-s győzelemmel (a 22 028 tippből 7 956 volt jó, 1,23-as szorzó mellett).
Forrás: Szerencsejáték Zrt/fortunaweb.hu
hírek innen, onnan
7 nap okostelefon nélkül – így hat az agyadra és a kapcsolataidra
Megmutatjuk, mi játszódik le az emberben, ha 7 napon át okostelefon nélkül éli az életét.
Pánik a román határnál: orosz drón miatt riasztották a vadászgépeket
Újabb NATO-tagállam légterét sértette meg egy Oroszország felől érkező drón: a hatóságok azonnali riasztást adtak ki, felszálltak a...
Átverések - Önkiszolgáló kasszák a LIDL-ben Tesco-ban, ALDI-ban
Az önkiszolgáló kasszák bevezetésével a vásárlás folyamata egyszerűbbé és kényelmesebbé vált mind a fogyasztók, mind az üzletek...
Franciaországból Londonba tekert – egy nap múlva ellopták a közel 1 millió forintos kerékpárját
Egy férfi, aki Párizsból egészen az Egyesült Királyságig kerékpározott, mindössze egy nappal londoni érkezése után elveszítette...
Pokol a bárban: hatalmas robbanás rázta meg a várost, 25 sérült – Sokkoló képek a helyszínről
Szombat délután hatalmas robbanás rázta meg Madrid egyik kerületét, amelyben legalább 25-en megsérültek, közülük többen súlyosan. A...
Politikai döntés: kötelező jogosítványcsere Magyarországon
2033-ig az Európai Unió minden tagállamában be kell vezetni az új formátumú vezetői engedélyeket. Kinek, mikorra kell lecserélni a...
Kezd igencsak elmérgesedni a helyzet az USA és Venezuela között
A venezuelai kormány szombaton bejelentette, az Egyesült Államok haditengerészetének egyik rombolója pénteken feltartóztatott, átvizsgált...
Toroczkai László: Meg kell mutatni, hogy ebben az országban a bűnözőknek "kuss a neve"
Ki kell vonni a bűnözőket a magyar társadalomból, meg kell mutatni azt – ellentétben a kilencvenes évek óta Magyarországon uralkodó...
Váratlan üzenetet kapott a NATO, nem is akárhonnan
Az amerikai kormány igen határozott üzenetet küldött a NATO-nak.
Két hétig ez lesz a legolcsóbb termálfürdő
Jó kis termálfürdők a Balaton közelében; dunántúli fürdőtipp; két hétig ez lesz az ország legolcsóbb termálfürdője; egymedencés...
Dobrev Klára az asztalra csapott – Hatmilliárd forintos támogatás "eltűnése" miatt akadt ki
A Demokratikus Koalíció (DK) tiszta ivóvizet követel a hódmezővásárhelyi és a makói kistérségnek, ahol magas az arzén és a bór...
Nagy a baj? Gyilkos állatfajt találtak a szomszédban
Fontos figyelmeztetést adtak ki
Sport
Káosz és harc Szoboszlaiék edzésén, a Liverpool játékosai verekedtek + videó
A Liverpool videót is megosztott a rendhagyó gyakorlatról Arne Slot edzésén.
Az UEFA döntött: Szlovákia utólag Európa-bajnok
Az UEFA hivatalosan is elismerte a szlovákok sikerét.
Robbie Keane a 15–0 után: Igazi futballünnepben volt részünk
A Ferencváros vezetőedzője elégedetten értékelt, miután a zöld-fehérek bejutottak a legjobb 32 közé a labdarúgó Magyar Kupában.
Már adta az interjúkat a spanyol gyalogló hölgy, amikor az ezüstérmes még célba sem ért
A férfiaknál a kanadai Evan Dunfee győzött drámai küzdelemben.
15 gólt lőtt FTC, az egyik NB I-es klub túlórázott, Böde duplázott, fordított a Honvéd
Szombat délután az NB I-es csapatok nem botlottak a Magyar Kupában, bár a Kazincbarika csak hosszabbítás után lépett tovább. A […] A 15 gólt lőtt FTC, az egyik NB I-es klub túlórázott, Böde duplázott, fordított
Elgurult a gyógyszere a magyar birkózónak, megütötte japán ellenfelét
A sportoló az összecsapást követően sem tudott egyhamar megnyugodni.
Varga Barnabás miatt különleges kérést kapott a Fradi – mit szól ehhez Robbie Keane?
A MOL Magyar Kupa harmadik fordulója igazi sportünnepet hoz Szarvaskendre, ahol a Ferencváros lesz a vendég.
Tanácsot kér Marco Rossi: ki legyen a csatár?
Marco Rossi a két szeptemberi világbajnoki selejtező után összegzett.
Szappanos hibája sem segített, a Vasas kiejtette a Puskást a kupából
A MOL Magyar Kupában a fővárosban rendezték a sorozat egyik rangadóját, ahol az elmúlt években a feljutásról lemaradó Vasas FC fogadta a Puskás Akadémiát, amely az előző szezonban egy hajszállal maradt csak le a b
Tizenötöt lőtt a Fradi, nem hibáztak az NB I-es csapatok a Magyar Kupában
Az ETO FC, a Debrecen, a Paks és a Diósgyőr után a Ferencváros is hozta a kötelezőt a labdarúgó Magyar Kupában.
Váratlan csillaghullás, három NB I-es csapat is kiesett a Magyar Kupából
A Vasas négy gólt vágott a Puskás Akadémiának.
Vasas-Puskás Akadémia: a dühös Hornyák üzent pár játékosának, Erős sportszerűen értékelt
A MOL Magyar Kupa szombati játéknapjának egyik legnagyobb meglepetését a Vasas-Puskás Akadémia párharc szolgáltatta: az angyalföldiek 4-1-re kiejtették az NB […] A Vasas-Puskás Akadémia: a dühös Hornyák üzent p
Bulvár
Megkérdezte egy nyugdíjas a postást az élelmiszer-utalványról, megdöbbentő választ kapott
Sok nyugdíjas már el is kezdte elkölteni az élelmiszer-utalványt, de a többség még vár arra, hogy kézhez kapja.
Kellemetlen kép terjed Orbán Viktorról, minden ellensége rajta van
Váratlan plakát terjed az interneten, ennek nem fog örülni Orbán Viktor.
Alkoholfüggőségéről vallott a magyar politikus: Minden nap munka a józanság
Berg Dániel, a Momentum politikusa a Magyar Hang Mindenki függő című műsorában nyíltan beszélt alkoholproblémájáról.
„A férjem hónapok óta nem nyúlt hoz-zám” Nők mesélnek a láthatatlan magányról
A láthatatlan magány érzése sokszor észrevétlenül lopódzik be a mindennapokba, és gyakran olyan finom jelekből áll össze, amelyek elsőre nem is tűnnek különlegesen katasztrofálisnak. A párkapcsolatokban ez az ál
7 alattomos jel, hogy a szervezeted rejtett gyulladással küzd
Az emberi test bonyolult rendszere sokszor különféle jelekkel kommunikál velünk, ha valami nincs rendben. Egy ilyen rejtett kommunikációs mód lehet, hogy az immunrendszerünk harcot folytat egy „láthatatlan” gyulladá
Félelmetes fertőzés, Magyarországon már 7 beteget azonosítottak, új gócpont alakult ki
Bács-Kiskun vármegyében a múlt héten két újabb betegnél igazolták a nyugat-nílusi láz fertőzést – számolt be a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (Nngyk).
A 80-as évek legendás magyar zenésze volt, most 24 órás ápolásra szorul: barátai felé se néznek
Lerch István összesen 38 hónapot töltött kórházban, felesége el sem mozdul mellőle.
Így néz ki Karácsony Gergely ritkán látható felesége, szenzációs fotó került ki a netre
Egy olyan megható vallomást is tett, ami új oldaláról mutatja be a főpolgármestert.
Távozott a Sándor-palotából a kommu-nikációs igazgató, aki poloskával illusztrálva Telex-selejtezett
Szeptember 3-án közös megegyezéssel távozott.
Ők kapják meg utoljára a nyugdíjas utalványt: te is köztük lehetsz
Akinek október 15-ig sem érkezik meg a nyugdíjas utalvány, annak érdemes érdeklődni a nyugdíjfolyósítónál vagy a Magyar Postánál.
Szexre ment át a másik műtőbe a doki, miközben altatásban feküdt a beteg
A 44 éves pakisztáni származású családapa azt állítja, a gyereke születése miatti stressz vitte rossz útra. Az aktust egy kolléga zavarta meg, aki teljesen ledöbbent.
Három szlovák férfi elrabolt, bedrogozott és megerőszakolt egy 12 éves kislányt Angliában
Az elkövetőket összesen több, mint 50 év börtönre ítélték.
blogmorzsák
Amikor Alain Delon két bombanőnél bujkált
A legendás francia film, amelynek kapcsán Jane Fonda 60 évvel később szexuális zaklatás vádjával állt elő.
Extrém sport és szerelem
Kiderült, Yarros nem csak katonákról és sárkánylovasokról is. Itt van tőle egy new adult szerelmes, Lessünk bele?
Magas varjúhájak
„Azért szeretem ezeket a varjúhájakat, mert a fejlődésük elejétől a végéig nagyon szépen díszítenek.“
Insane: 20 éves a King Of Fools
Jövő pénteken jubileumi koncert Budapesten!
„Milyen szép a Tisza – beleköpök”
Itt a Muzsik és Volkova visszatérő dala!


- Csökkent a gázolaj ára
- Leszakadt egy vasúti felsővezeték Érdnél, jelentős késésekre kell számítani
- NAV: sok változást hoz a jövedéki szabályozásban az új törvény
- Szeretetfa jótékonysági akciót szerveztek ismét Nagykanizsán - videó
- Nagykanizsa ráfekszik a kerékpár turizmus fejlesztésére
- Eltűnt Rácz János, kanizsai férfi
- 2018-ban is hívható a kanizsai menhely adományovonala
- Állást keres Nagykanizsán? Mi segítünk!
- Ezeken a helyszíneken adhat vért Nagykanizsán!
- Nagykanizsán ismét lehetőség van véradásra a héten
- Ismét vért lehet majd adni Nagykanizsán!
- Az E.ON nevével visszaélve téveszthetik meg a lakosságot
- Így úszható meg a hosszú várakozás a horvát autópálya-kapuknál